banko maçlar, iddaa
Lütfen Destek için size uygun reklamlara bakınız ... Lütfen Destek için size uygun reklamlara bakınız ...

Maç Tahminleri

Maç tahminleri ; iddaa da maç tahmini yapmak hiçde kolay bir iş değildir.Her ne kadar banko maçta gözükse ya nolur bu banko maç ya yenilir ya yener ya da berabere kalır ancak bu kadar basit maalesef olmuyor o 3 sonucu tahmin etmek.Maç tahminleri yaparken 3 önemli özelliği verileri baz almamız gerekir.

  • 1-) Daha Önce rakibine hiç yenilmemiş bir takıma şu soru ile yaklaşılmalıdır.Bu maç da ne oldu da eskiden olmayan ne değiştide bu takımı yenebileceksin.Eğer bu soruya bir cevabınız yok ise bu takım banko maç olarak banko kuponunuza yazabilirsiniz bu maç tahmini.

  • 2-) Önceden Aralarında yapılmış maç sonuçları ilede maç tahminleri yapabilirsiniz.

  • 3-) İddaa nın verdiği oran eğer bir maç tahmininde düşüyor veya yükseliyorsa bilinki o sonuç gelme ihtimali çok yüksek veya çok düşüktür. Örn ; oran 2,20 sonradan 2,15 gibi düşüyorsa bu maçta sonuç belli anlamına geliyor.Bu tür banko maçları bularakta maç tahminleri , banko kupon , banko kuponlar yapılabilir.

Banko Kuponlar Sistem Örnekleri

-------------------SİSTEM 4-5-6 = 22 TL ( 2 Banko maç altına 6 maç yazarak iddaa da süper paralar kazanabilirsiniz )

-------------------SİSTEM 2-3-4

-------------------SİSTEM 2-3-4-5-6

Banko Maç Nasıl Olur !

Banko Kuponlar ve banko maçlar maç derken aslında o takımın o gün oynadığı maçı kesin gözüyle bakılmasıdır.Aslında kişiye göre bu özellikler değişebilir  mesala bize göre kadro kalitesi takımın durumu takımın sezon içindeki hedefleri ve sakat ve eksikler ve formsuzlukları  taraftarlarına araştırmaktır

Bizce banko maçlar  böyle yaptığınız taktirde emin olun o maçın sonucu bile bilmeniz oranı %50 iken  % 75 ve %90 a kadar bile çıkabilir çünkü siz araştırdınız ve o takımın üstün olduğunu kanıtlamıştır işte banko budur.

Handikaplı banko maçlar oynayan arkadaşlarımızın ilk bakıcağı şey takımın durumu ve takım kadrosunun değeri handikap oynamak çok tehlike bir bahis türüdür oranı çok yüksektir  fakat ama bi okadar risklidir.

Handikap oynıyıcağınız takımın öyle bir analizini yapıcaksınız ki takımın kadrosunu bileceksiniz işte ozman handikap oynayabilirsiniz.Bir diğer özellik ise takımı bir sıfır geriden başlatıcaksın eger düşündüğünde ya bunu yıldızları yeter diyosan hani gol atarlar manasında işte ozman oynayın ama banko kuponlardan da destek alın  ya bir sıfır yenildipğinde çevirmesi zorlaşır derseniz oynamayın tabi anazlicini yaptıktan sonra emin olun siz gerçek sonucu bulucaksınız biz banko kupon yaparken banko kuponlar olarak bunlara dikkat ediyoruz. 

Banko Nedir ?

Bir Maçın %99 ihtimalle tutma olasılığınabanko maç denir.Genelde Banko küçük oranlarda az para getirisi olduğu halde iddaa da para kazanma oranını yükselttiğinden genellikle iddaacılar , banko kuponcular tarafından tercih edilir.Ve genellikle de en çok güvenilen banko maçtan banko kuponları tutmaz.

Her zaman para hırsı yüzünden bir maç bir maç daha yazmanın aslında o banko kuponun tutma olasılığını düşürür.
Banko maç veya Banko kupon yapabilmek için iyi bir araştırma yapmamız gerekir.Mesela Bir maçın banko olabilmesi için birden fazla banko neden vardır.banko maç yapabilmek için ; rakipler arasında ki bugüne kadar oynanmış maçların sonuçları , atılan goller, ilk yarı sonuçları iki takım arasında ki , genelde hangi takım ağır basar bu gibi analizlerden sonra o analiz yaptığınız banko maçın sizi yatırma ihtimali çok azdır.Tabi bu takım herzaman kazanır diye bir şey söz konusu değildir.Banko demek bu değildir.

Sonuç olarak banko kişiden kişiye değişen bir durum ama genelde herşey için banko olan durumdur.