iddaa Tahminleri

Bahis yaparak para kazanmak aslında sanıldığı kadar basit değil.Uzmanların yorumlarını takımların ligdeki durumlarını attıkları golleri takım değerlerini vb birçok ayrıntıyı tek tek analiz etmek gerekir.

8.05.2015 15:42:00 Yorumlar (2) Okunma Sayısı (3587)

iddaa Tahminleri

İddaa tahminleri yapabilmenin en basit yollarından bir tanesi iddaa uzmanlarının yaptığı tahminleri takip edip gerektiğinde bir iki iddaa tahminini değiştirip kendinize özel bir kupon oluşturmanızdır. İddaa da uzmanların önceden oynadığı maçları takip etmesi, kodrodaki son durumu eksik oyuncuları, sakat oyuncuları ve dahada önemlisi kimin formda olduğunu takımın nasıl top oynadığını bilmesinden geçer.Tabiki maça çıkan takımın amacıda çok önemlidir.Örneğin çoğu takım büyük maçlarda sadece 1 puan alabilmek için oynarlar.

Kısaca açıklamak gerekirse iddaa tahminleri his ve  istatislik verilerine göre yapılmaktadır. İstatislik verilerine göre son 5 maç dikkate alınır ve iyi futbol, kötü futbol oyununa göre değerlendirme yapılır, özellikle sakat ,cezalı oyuncuların duruma görede değerlendirme yapılır.En önemli istatistik takımın attığı gol oranları ve sağlam defans yapabilme özelliğidir.Bu iki faktör maçı kazanmak için iddaa tahmini yapabilmek hatta tahminleri daha doğru çıkarabilmek için olmazsa olmazlardandır.

Yorum sonucunda maçın kimin kazanacağını tahmin edebilmek için yapılması gereken hatta dikkat edilmesi gerekenlerden  birincisi maçın iç sahadamı dış sahadamı oynanacağı, rekabet analizleri aralarındaki maçlarda hangi tarafın hem gol hem kadrosu üstün bunlara dikkat edilmesi gerekir.


Yorum Bırakın:

Gönder

25 Ağustos 2018 Cumartesi 15:22

20 Eylül 2015 Pazar 14:48