İddaa Kuponu

İddaa

9.11.2012 20:11:00 Yorumlar (0) Okunma Sayısı (3080)

İddaa Kuponu

Tabiri caizse iddaa kuponları birçok kişinin ekmek teknesi vede çok kazançlı bir ek iş hatta bazıları için gerçekten iddaa kuponları banko kuponlar iş haline gelmiştir.Ama bunuda profesyonel olarak yapanlar gerçekten iddaa kuponun dan çok iyi rakamlarla para kazanmaktadır. Gelelim iddaa kuponu ‘ na idaa kuponunasıl yapılır , iddaa kuponuna hangi maçlar yazılır , iddaa oranları bu banko maçlar için ne olmalıdır, gibi bu sonuçları Türkiye’de maalesef kimse ele almamıştır.Herkes kafasına göre maç yazıp benim banko kuponumfalan diye yazılar yazarak , yayınlıyor.
Ama Neye dayanarak hangı konuları baz alarak bu iddaa kuponu nu yapabiliyor bundan kesinlikle bahsetmiyor.
Neyse Biz konumuza dönelim iddaa kuponu nasıl yapılır iddaa kuponu için araştırdığınız takip ettiğiniz banko maçlarınız banko kuponuza yazılır.
Tabi bunları yazarken oranlar ve takımın durumuda göz önünde bulundurmalıyız.Sakatlar bir sakat oyuncu bir takım için çok önemlidir eğer bu sayı iki üç ise ve bu oyuncular sürekli oynuyorlarsa bu maça temkinli bakılabilir.Genelde ev sahibi takımların daha avantajlı olduğunu eğer yenilecekse de mutlaka gol bulduklarını çoğunlukla söyleyebilirim.

Genellikle Misli ve sistem devamlı oynayabilirsiniz.Örneğin ; 4 adet banko maç yazın ve 10 tl 5 misli yatırın paranızı katlayın. 2 tl ile milyonlar kazanma gibi bir düşük olasılıklarla uğraşmayın . Artık İddaa da iddaa kuponu hatta banko kuponlar yapabilirsiniz. 

Fazla duygusal olmaya gerek yok mantık 10 tl ile 3 veya 4 banko maç yazarak banko kuponunuzu yapabilirsiniz.


Yorum Bırakın:

Gönder