Yıldırım ve Eyigüngör soruşturmasında yeni gelişme! Mahkemede hesaplaşacaklar!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Yakın Doğu Üniversitesi Basketbol Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör’ün uzlaştırma savcısındaki arasındaki karşılıklı darp ve hakaret soruşturmasında Aziz Yıldırım da uzlaşmak istemediğini savcılığa bildirdi. Böylece taraflar uzlaşamamış oldu. Eyigüngör ve Yıldırım mahkemede hesaplaşacak.

10.10.2017 12:51:00 Yorumlar (0) Okunma Sayısı (356)

Yıldırım ve Eyigüngör soruşturmasında yeni gelişme! Mahkemede hesaplaşacaklar!

MUSA KESLER - Skorer Özel

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Yakın Doğu Üniversitesi Basketbol Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör’ün uzlaştırma savcısındaki arasındaki karşılıklı darp ve hakaret soruşturmasında Aziz Yıldırım  da uzlaşmak istemediğini savcılığa bildirdi. Böylece taraflar uzlaşamamış oldu. Eyigüngör ve Yıldırım mahkemede hesaplaşacak. 
 
‘Uzlaşmak istemiyorum’
 
Aziz Yıldırım ile Işık Eyigüngör arasında yaşanan ve karşılıklı "Yaralama" ve "Spor tesislerine zarar verme" suçlarından yürütülen soruşturmanın dosyası iki hafta önce "Uzlaştırma" savcısına gönderilmişti. Savcılık Aziz Yıldırım  ile Eyigüngör arasındaki dosya için bir "uzlaştırmacı" tayin etti. Bu uzlaştırmacı da taraflarla temasa geçerek onlara uzlaşmak isteyip istemediklerini sordu. Bu soruya ilk cevabı Işık Eyigüngör verdi. Eyigüngör avukatları aracılığıyla savcılığa Yıldırım ile uzlaşmak istemediğini bildirdi. 
 
Yıldırım da istemiyor
Olayın diğer tarafı Aziz Yıldırım ise dün yurtdışından döndü ve avukatı aracılığıyla görüşünü savcılığa iletti.  Yıldırım, Eyigüngör ile uzlaşmak istemediğini söyledi. Şimdi top soruşturma savcılığında. Her ikisi de hem müşteki hem sanık olan Yıldırım ve Eyigüngör hakkında soruşturma yapılarak dava açılacak...
 

 


Yorum Bırakın:

Gönder