G.Saray resmen açıkladı! 'Ndiaye'ye önemli teklifler var!

Galatasaray Ndiaye'ye yurt dışı kulüplerinden önemli teklifler olduğu ve bu nedenle Osmanlıspor maçının kadrosuna alınmadığını açıkladı.

27.01.2018 13:32:00 Yorumlar (0) Okunma Sayısı (365)

G.Saray resmen açıkladı! 'Ndiaye'ye önemli teklifler var!
'da gece yarısı beklenmedik Badou gelişmesi yaşandı. İngiliz kulübü Stoke City, sezon başında Galatasaray'a kaptırdığı Badou Ndiaye için tekrar devreye girdi. Sarı kırmızılı ekip de resmi açıklama yaparak Ndiaye'ye resmi teklifler olduğunu doğruladı.
 
Oyuncunun menajeri William'a yetkiyi veren Stoke cephesi, 16 milyon Euro'luk yazılı resmi teklifi sarı kırmızılı kulübe iletti. 19 Ocak'ta yaşanan bu gelişmeyi o zamanki başkan Dursun Özbek, "20 milyon Euro isteriz" diyerek geri çevirmişti. Ancak transferden vazgeçmeyen İngilizler, yönetim değişince tekrar Galatasaray'ın kapısını çaldı. 
 
Kulübü boş kasa ile devralan yeni başkan Mustafa Cengiz, teklife olumlu yaklaşsa da son sözü teknik direktör Fatih Terim'e bıraktı. Terim ise, "Ndiaye önemli bir oyuncu. Onu gönderirsek, transfer için kalan kısa sürede yerini doldurmak mümkün değil" diyerek transfere onay vermedi. 
 
Osmanlıspor karşılaşması için kampa giren Ndiaye'nin gece yarısı Florya Tesisleri'nden ayrılması kafaları karıştırdı. Söz konusu hamle için "Badou, Stoke City'ye gidiyor" yorumları yapıldı. Kulüpten konuyla ilgili resmi bir açıklama geldi.
 
GALATASARAY'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ
 
İşte Galatasaray'ın resmi siteden yaptığı açıklama şöyle;
 
31 Ocak'ta sona erecek transfer dönemi öncesi oyuncumuz Badou Ndiaye'ye yurt dışı kulüplerinden önemli teklifler var. Bir süredir kendisiyle ilgili teklifler nedeniyle kafasının karıştığı gözlenen Badou Ndiaye, bu durumda maça çıkmasının sağlıklı olmayacağını teknik direktörümüz Fatih Terim'e iletmesi üzerine teknik heyetimiz tarafından karşılaşmanın kadrosuna alınmadı
 
Osmanlıspor maçına bu şekilde çıkması risk olarak görünen oyuncumuzun durumunun bir iki gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor. 
 
 

Yorum Bırakın:

Gönder