Ali Koç: "Mahcubum size"

Başkan Ali Koç, ağır yenilgi sonrası tribünlere giderek, “Sabredin de diyemiyorum. Formanın ağırlığını bilmiyorlar. Mahcubum size” dedi, tek tek özür diledi.

1.10.2018 10:35:00 Yorumlar (0) Okunma Sayısı (208)

Ali Koç: "Mahcubum size"

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor deplasmanında 3-0’lık bir yenilgi alarak taraftarlarını kahretti. Ligde 7 maçta sadece 2 galibiyet alabilen ve 4. yenilgisiyle 14. sıraya kadar gerileyen sarı-lacivertlilerde tribünlerde büyük tepki oluştu.

Maçın son anlarında sarı-lacivertli tribünlerden, tepki tezahüratları geldi. Alınan farklı yenilgi sonrası önce kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal, ardından da başkan Ali Koç tribünde bulunan taraftarların yanına gitti.

Başkan Koç, taraftarların tepkisini kabul ederek, takımı eleştirdi. Tek tek herkesi dinleyen Fenerbahçe Başkanı, “Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara. Sabredin de diyemiyorum, mahcubum size karşı. Öyle ya da böyle düzelecek. Sizlerden özür diliyorum” dedi.

Aynı zamanda takımın kaptanı Volkan Demirel ile Mehmet Topal da tek tek taraftarların sıkıntısını dinledi. İki kaptan da sarı-lacivertli taraftarların tepkisini kabul ederek, özür diledi. Sportif Direktör Damien Comolli de oyunculara eşlik ederek taraftarların bulunduğu bölüme yöneldi.


Yorum Bırakın:

Gönder