16 Temmuz Beygir Mühendisi KOCAELİ Altılı Tahminleri

Bomba safkanlar plaseler

17.07.2015 00:42:00 Yorumlar (0) Okunma Sayısı (2364)

16 Temmuz Beygir Mühendisi KOCAELİ Altılı Tahminleri

1.Ayak; Airtouch eğer kamçı gayretiyle liderliği almaya çalışmazsa Right Or Wrong üstün süratiyle çok uygun rakiplerinin yanında kazanır, favorim. Kum çim ayırt etmeden hep etkili yarışlar yapan kaliteli kısrak Lyric sonlardaki sert ataklarıyla favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Kendisi kadar iyi durumdaki ekürisiyle bu koşuya katılacak olan Ertekin Beyi, Adana'dan formda gelen Fire Piece ve son katıldığı 1400 yarışı tatminkar olan Akjoltoi bu koşudaki diğer şanslı isimler.

2.Ayak; İzmir'de bu rakiplerinden çok daha iyi safkanları geçme başarısı göstermiş olan Ghimghiche Kocaeli pistini yadırgamazsa çok etkili olacaktır, favorim. Tam mesafesinde start alacak olan iyi durumdaki Kar Leoparı favorinin en ciddi rakibidir. Kocaeli pistinde kışın başarılı yarışları bulunan My Space, öndeki tempodan erken sıyrılabilirse Daugava, 1200'ü çok iyi koşan Lady Miranda ve jokeyi düzlükte erken öne gelmezse Vulcanus bu koşudaki diğer şanslı isimler.

3.Ayak; İlk 3 koşusunda net bir şekilde favori çıkan Seven Sisters bu 3 koşusunda etkili yarışlar yapamamıştı. Aslında bu yarışlardan ikisini eksik olduğu çim pistte koştuğu için ölçü almıyorum, diğer yarışında ise zaten o kadar da kötü koşmamıştı, birincinin sadece 68 salise gerisinde yarışı bitirmişti. Son yarışında ise yine sevdiği kum piste çıkan safkan start içinde şahlandığında kapaklar açıldığı için yarışa geç başlamıştı ve önlere sarkamadığı için etkisiz olmuştu. Ben bugün sevdiği kum piste çıkan safkanın iyi bir start çıkışıyla beyaz bayrak ayna yarışı gerçekleştirebileceğini düşünüyorum, favorim. İlk kez koşacak olsa da idmanları çok iyi olan Rio Karnavalı yarış hayatına kazanarak başlayabilir, favorinin en ciddi rakibi. Bu kez pisti daha iyi tanıyacak olan Koşalkız ve Kızçem ikilisi bu koşudaki diğer şanslı isimler.

4.Ayak; İlk çim yarışında fena koşmayan ama kum pistte farklı bir performans sergileyip kolay kazanan Nigella bugün rakiplerine oranla ciddi kilo avantajıyla start alacak, favorim. Bu pistte koştuğu ilk yarışını gösterişli kazanan İnvincible Lion favorinin en ciddi rakibi olacaktır. İstanbul'dan getirilen ve kabakumda farklı bir performans sergileyebilecek güçteki Immortal Turk bu koşudaki diğer şanslı isim.

5.Ayak; Son koşusunda sizlere banko olarak önerdiğim ve beni mahçup etmeyerek kolay bir galibiyet elde eden Çalık bugün yine çok lehine şartlarda start alıyor. Yarışta önde kendisini bozabilecek bir tek Kağızman var bu safkan ısrarlı liderlik isterse Çalık ikinci gidip düzlükte atlayıp kazanacaktır, eğer liderlik istemezse Çalık önde boş kalıp bitirecektir. Kısacası her türlü Çalık'ın kazanacağını düşünüyorum, bankom.

6.Ayak; 1200'deki son kum koşusunda rakiplerini kısa sprintiyle kolay geride bırakan Ülkücan iyi durumuyla kendisi için uygun rakiplerini geçip kazanabilir, favorim. Kabakumda hep iyi koşan Miss Turkey favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Ankara'daki son çim koşularını ölçü almadıgım Prizma, jokeyinin iyi tanıdığı Muhayo, sonlarda kuvvetli gelebilecek Prenses Dehere, son koşusu tatminkar Paçipaçi ve bugün farklı bir performans sergileyebileceğini düşündüğüm Make A Wish bu koşudaki diğer şanslı isimler.

Şablonum

4-8-2-1-9

6-4-1-5-2-7

9-7-6-4

4-3-2

1

1-2-10-9-3-12-8


Yorum Bırakın:

Gönder